Moje TOP produkty

 

Inspirace a zjednodušení pro Vás. Tady najdete moje nej nej tipy z Eurony do Vaší objednávky. Přečtěte si, co já sama nejraději používám a nechte se inspirovat. Jak si objednávku nakonec sestavíte je jen a jen na Vás. Chcete objednat nejvýhodněji? Klikněte zde.

Prací prostředek na bílé a světlé

Toto je TOP produkt Eurony! Pokud chcete, aby Vaše prádlo bylo opravdu zářivě bílé, rozhodně si ho přidejte do Vaší objednávky! Dávkuje se opravdu maličko! Já dávám při naší tvrdé vodě a běžně zašpiněném prádle do pračky pro 8kg prádla jen 25-30ml pracího prostředku! Je to dokonce méně, než je uvedeno v katalogu. A bohatě to stačí! Naše prací prostředky jsou velmi koncentrované a neobsahují plnidla, která nejsou pro proces praní potřeba a zanáší pračku i prádlo.
(objednací kod 1002 malé balení 935g, 34 dávek. Ze zkušenosti ale vím, že s ním vyperu mnohem mnohem víc. Mám pračku na 8 kg prádla, tvrdou vodu a vystačí mi na 40 dávek)
(kod 1001 velké balení 2750g….. to budete mít doma rok!)
Přidejte do objednávky určitě ještě odměrky pro snadné přesnější dávkování (kod 4008)
Před začátkem praní v Euroně rozhodně doporučuji vyčistit pračku Čističem praček – viz níže. 

Prací prostředek na barevné a pestré

Barevného prádla máme spoustu všichni. Pro začátek si vystačíte s těmito dvěma pracími prostředky (na bílé a barevné prádlo a klidně jen malá balení).  Postupně můžete přidat naše speciály, jako třeba Gel na černé a tmavé, Gel na sportovní oblečení a obuv, Gel na záclony (bělí i při nízkých teplotách!) atd. 
(objednací kod 1047 balení 935g, kod 1003 velké balení 2750g)  

Univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku

Jeden z největších pomocníků pro každou domácnost. Použijete na nečekaně mnoho věcí – od vyprání zapraných skvrn, vybělení a vyčištění různých povrchů a nádob, na připáleniny v hrnci, na plísně na stěně až po čištění odpadů a WC. A mnoho dalšího. 
(objednací kod 1021) 

Předpírkový sprej na skvrny

Enzymatický sprej, který je velmi praktický v použití a pomůže Vám od spousty skvrn, hlavně skvrny od jídla (například příkrmy), od trávy (nevadí, když děti lezou po trávě po kolenou – nechte je svobodně vyřádit), od krve, vypere ponožky zašlapané ze sandálů, skvrny od vína mizí doslova před očima. Jak použít? Není potřeba stříkat na skvrnu hned ani ji prát co nejdříve. Stříkněte, nechte působit alespoň 15 minut a pak vyperte běžným způsobem. 
(objednací kod 1020)

Aviváž a kondicionér

Naše aviváže jsou opravdu specifické! Na výběr máme ze 30 vůní, které jsou často i přímo hypoalergenní. Vybere si opravdu každý, jsou nádherné. Aviváž je 8x koncentrovaná, což znamená, že 1 litr naší aviváže odpovídá 8 litrům komerční!). Není barvená, všechny jsou bílé, takže nezabarví bílé prádlo. Navíc obsahují kondicionér, který napomáhá prádlo změkčovat a vlákna narovnávat. Nemusí se tím pádem tolik žehlit. Já například žehlím jen pánské košile a to jen některé. 

Univerzální úklidový prostředek

Tohoto pomocníka udete mít v ruce asi nejčastěji. Používáme ho na veškeré povrchy v domácnosti. Na vytírání, krásně se s ním myjí jednoduše okna, na rychlý úklid kuchyně, na mastné skvrny na oblečení a spoustu dalšího. Klidně pak vodu můžete vylít na trávu, nevadí jí to. K objednání je v 7 vůních. Doporučuji vyzkoušet vůni Green – nejoblíbenější vůně v Euroně.
Je velmi koncentrovaný! Do 500ml ředící lahve s rozprašovačem se dávkuje pouze 20ml Univerzálu! Z jednoho litrového balení koncentrátu naředíte tedy 50 půllitrových lahví prostředku k použití! Jedna lahev Vás tak vyjde na 4,58 Kč. Neuvěřitelná úspora! Co vy na to? 

Čistič koupelen

Tento produkt mě tehdy o Euroně přesvědčil a byla to láska na první vyzkoušení! Nádherně pomerančově voní a splňuje vše, co v koupelně potřebujete. Odstraňuje nánosy vodního kamene, povrh je po jeho použití naimpregnovaný a nesmáčivý = kapičky stékají, nenasychají = vydrží déle krásně čisté. A hlavně je tak praktický! Celou koupelnu nastříkám (kromě podlahy a zrcadla), nechám 15 min působit a pak opláchnu. Nedrhnu. Jednoduché, rychlé, voňavé…. 
(objednací kod 3004) 
(přidejte si lahvičku na ředění kod 4001)

Čistič na trouby a grily

Tento přípravek vždy ohromí. Je opravdu silný, nesmrdí a v přírodě se přitom velice jednoduše rozloží. Odstraňuje i silné napečeniny, připáleniny…v troubě, grilu, kolem plotny, připáleniny v hrnci a nebo vnější dno napečených pánví a hrnců. 
Nastříkáte, necháte 20 min. působit a setřete. Pro ještě lepší účinnost můžete povrch lehce nahřát na cca 30°C. 
(objednací kod 3022)

Prostředek na ruční praní a na cesty

Naše tzv. „Ručka“. Beru ji vždy s sebou na cesty a mám ji i doma u pračky na rychlé přeprání v ruce. Krásně voní, je velmi koncentrovaná = na praní stačí opravdu jen maličko. Vypere i skvrny i silnou mastnotu – to je potřeba ji nechat působit. 
(objednací kod 1030)

Prostředek na čištění toalet

Čistič toalet obsahuje přírodní kyseliny, má hustou konzistenci, máme k objednání ve 4 vůních. Hezky odstraňuje usazeniny, nečistoty a zápach. A jako bonus, který se však v katalogu nedočtete – krásně jednoduše čistí spáry 🙂

Cestovní pohotovostní žehlička,

Super první pomoc na pomačkané prádlo na cestách, když je doma spěch a nebo když se nechce žehlit či je látka hodně zmačkaná (tekutá žehlička usnadní žehlení). Oděv rovně rozprostřu například na postel, postříkám žehličkou a vyhladím rukama. Nechám proschnout. Hotovo. Máme ve dvou oblíbených vůních a ve dvou velikostech. 

Ochranná micelární voda s Aloe vera

Micely na sebe váží nečistoty a odstraňují je tak z pleti. Micelární voda je velice šetrná, nevysušuje pleť, neštípe, nemastí. Má praktický dávkovač na odličovací tamponek. Mám ji moc ráda a ráda ji používá i moje náctiletá dcera) 
(objednací kod 6028) 

Tekuté mýdlo s Aloe vera

Naše mýdla jsou naprosto luxusní a velice oblíbený produkt. Dají se použít na mnoho dalších způsobů, než jen na mytí rukou. Například jako tekuté rukavice před prací na zahrádce či v dílně, jako sprchový gel, na holení, umí vyrobit krásnou pěnu při koupeli. Jsou v mnoha oblíbených vůních. Také jsou krásným dárkem, který si budou třeba paní učitelky rozhodně pamatovat, protože jim ošetřují ruce namáhané a vysoušené křídou. 

Gel na ruční mytí nádobí s Aloe vera – Malina a máta

Nejen exematici ocení jeho šetrnost k pokožce rukou. A přitom krásně myje i odmašťuje. Nese označení „Natural product“, je bez barviv, lépe se z nádobí opláchne, než komerční prostředky. Takže neulpívá na nádobí a nedostává se pak do jídla. Je 4x koncentrovaný! Takže z 1 litru koncentrátu naředíte 10 půllitrových lahviček s dávkovačem! Tento produkt se prostě opravdu vyplatí. Máme v 5 krásných netradičních vůních. Já miluji vůni Malina a máta! 

JETBAR - zdravé tyčinky

Filozofie čisté 100% přírodní stravy. Zdravé tyčinky plné ovoce, ořechů, semen a dalších přínosných složek jsou 100% rostlinného původu. Většina tyčinek je v RAW kvalitě. Obsahují řadu tzv. superpotravin, což jsou výživově bohaté potravinu, které jsou považovany za zvláště prospěšné pro zdraví, tělesnou a duševní pohodu. Mají vysoký podíl vlákniny, podporují správnou činnost mozku. Naopak neobsahují lepek, laktózu, onzervanty a přidaný cukr. 
A co je hodně důležité? Jsou prostě moc dobré! Zasytí a dodají energii. Kdy je beru s sebou? Vždy! Alespoň jednu nosím vždy v kabelce nebo v autě. A pak samozřejmě na výlety, na tůry, při různých sportovních výkonech. V létě na kolech jsme jich s naší smečkou snědli za týden snad 26 😀 

Salátek z lososa

Je pro Vás důležité, co jíte? Vybíráte si opravdu kvalitní zdravé potraviny? V tom případě je pro Vás losos z Moře v srdci Evropy tou pravou volbou!  Naše salátky jsou vyrobeny z geneticky naprosto zdravého lososa, chovaného v nejčistším prostředí RAS systému ve východních Čechách. Maso neobsahuje žádné škodlivé látky, jako jsou těžké kovy, rtuť, PCB, dioxiny, neobsahuje antibiotika ani mořské parazity. Ryby jsou krmeny jen tou nejkvalitnější stravou a i jsou humánně usmrcovány. Maso je naprosto čerstvé. Poražená ryba je okamžitě zpracována.
Naše salátky jsou pro mě opravdu vydatnou savačinou a nebo lehkým obědem. Můžete si přidat k salátku přílohu a máte plnohodnotnou porci kvalitní a zdravé fit stravy. Máme je v několika variantách. Vybírejte v sekci PURE BAR. 

Čistič pračky

Než začnete prát v prostředcích Eurona, je potřeba Vaši pračku vyčistit od nánosů vodního kamene a usazenin plnidel z komerčních prostředků a usazenin aviváží. Nejlepší je použít speciální prostředek k tomu určený, aby čištění bylo opravdu spolehlivé a zároveň nedošlo k poškození pračky, díky použití nesprávného amatérského produktu. Náš čistič pračky umí vyčistit opravdu dokonale. 
(objednací kod 3013) 

Pin It on Pinterest

Share This